Dnes je 18. August 2019
English   |   Slovensky

PROGRAM 16. Febiofest / 31. 3. - 30. 4.

FK CHARLIE CENTRUM hore

30. 3.

K1
16.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV)
18.00 – Strach(y) z tmy, r. Blutch, Ch. Burns, M. Caillou, P. di Sciuollo, L. Mattotti, R. McGuire, anim., 2007, Franc., 82 min. (BON)
20.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV) (za účasti  tvorcov)

K2
16.00 – Muž, ktorý sa nevrátil, r. P. Solan, 1959, ČSSR, 90 min. (SOL)
18.00 – Flandry, r. B. Dumont, 2006, Franc., 91 min. (KI+)
20.00 – Kordón, r. G. Marković, 2002, ZR Juhosl., 84 min. (SRB)

K3
16.00 – Údolí včel, r. F. Vláčil, 1967, ČSSR, 97 min. (VLÁČ)
18.00 – Dialóg 20–40–60, r. J. Skolimowski, P. Solan, Z. Brynych, 1968, ČSSR, 77 min. (SKOL)
20.00 – Kým sa skončí táto noc, r. P. Solan, 1965, ČSSR, 91 min. (SOL)

K4
16.00 – Ocas ještěrky, r. I. Trajkov, 2008, ČR/Maced., 90 min. (NOV)
18.00 - Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)

31. 3.
K1
16.00 – Mlčanie Lorny, r. J.-P. Dardenne, L. Dardenne, 2008, Belg./Franc./Tal., 105 min. (P100)
18.00 – Mlčanie Lorny, r. J.-P. Dardenne, L. Dardenne, 2008, Belg./Franc./Tal., 105 min. (P100)
20.00 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)

K2
16.00 – Walk-over, r. J. Skolimowski, 1965, Poľ., 72 min. (SKOL)
18.00 – Zatratenie, r. B. Tarr,  1987, Maď., 122 min. (TARR)
20.15 – Jeseň, r. Ö. Alper, 2008, Tur./SRN, 106 min. (KI+)

K3
16.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
18.00 – Peter Solan – pásmo filmov: Burza, 1968, ČSSR, 11 min. / ... a sekať dobrotu,
1968, ČSSR, 23 min. / Sedem svedkov, 1967, ČSSR, 60 min. / Len lístok poľnej  pošty, 1977,   ČSSR, 15 min. (SOL)
20.00 –  Sentiment, r. T. Hejtmánek, 2003, ČR, 72 min. (VLÁČ)

K4

16.00 – Gyumri, r. J. Ševčíková, 2008, ČR, 68 min. (ČDF)
18.00 – Adelheid , r. F. Vláčil, 1969, ČSSR, 99 min. (VLÁČ)
20.00 – Upír Nosferatu, r. F. W. Murnau, 1922, Nem., 44 min. (P100)

1. 4.

K1
16.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček,  2008, ČR, 84 min. (ČDF)
18.00 – Prach času, r. T. Angelopoulus, 2008, Gréc./Tal./SRN/Franc./Rus., 125 min. (P100)
20.15 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)

K2
16.00 – Tango s komármi, r. M. Luther, 2009, SR/ČR, 97 min. (NOV)
18.00 – Flandry, r. B. Dumont, 2006, Franc., 91 min. (KI+)
20.00 – Najvzdialenejšia cesta, r. L. Jing-Jie, 2007, Taiwan, 114 min. (KI+)

K3
16.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV)
18.15 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)
20.00 – Dým bramborové natě, r. F. Vláčil, 1976, ČSSR, 95 min. (VLÁČ)

K4
16.00 – Kuličky, r. O Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)
18.00 – Bariéra, r. J. Skolimowski, 1966, Poľ., 77 min. (SKOL)
20.00 – Tvár v okne
, r. P. Solan, 1963, ČSSR, 105 min. (SOL)

2. 4.

K1
16.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)
18.00 – Ako sa varia dejiny, r. P. Kerekes, 2009,  Rak./SR/ČR, 88 min. (NOV)
20.00 – Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)

K2
16.00 – Pokoj v duši, r. V. Balko, 2009, SR, 95 min. (NOV)
18.00 – Jeseň, r. Ö. Alper, 2008, Tur./SRN, 106 min. (KI+)
20.00 – Prosté veci, r. A. Popogrebskij, 2006, Rus., 108 min. (KI+)

K3
16.00 – Malá anketa, r. P. Solan, 1969, ČSSR, 58 min. + Balkón plný plienok, r. P. Solan, 1978, ČSSR, 13 min. (SOL)
18.00 – Walk-over, r. J. Skolimowski, 1965, Poľ., 72 min. (SKOL)
20.00 – René, r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)

K4
16.00 – Holubice, r. F. Vláčil, 1960, ČSSR, 76 min. (VLÁČ)
18.00 – Anténa, r. E. Sapir, 2007, Argen., 90 min. (P100)
20.00 – Annie Leibovitz: Život objektívom, r. B. Leibovitz, 2006, USA, 90 min. (BON)

3. 4.

K1
16.00 – Anténa, r. E. Sapir, 2007, Argen., 90 min. (P100)
18.00 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)
20.00 – Prach času, r. T. Angelopoulus, 2008, Gréc./Tal./SRN/Franc./Rus., 125 min. (P100)

K2
16.00 – El Paso, r. Z. Tyc, 2009, ČR, 98 min. (NOV)
18.00 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľ., 95 min. (BON)
20.00 – Tablo, r. G. Dettre, 2008, Maď., 120 min. (KI+)

K3
16.00 – Kordón, r. G. Marković, 2002, ZR Juhosl., 84 min. (SRB)
18.00 – Holubice, r. F. Vláčil, 1960, ČSSR, 76 min. (VLÁČ)
20.00 – Upír Nosferatu, r. F. W. Murnau, 1922, Nem., 44 min. (P100)

K4
16.00 – Dialóg 20–40–60, r. J. Skolimowski, P. Solan, Z. Brynych, 1968, ČSSR, 77 min.  (SKOL)
18.00 – Tušenie, r. P. Solan, 1982, ČSSR, 68 min. (SOL)
20.00 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)

4. 4.

K1
16.00 – Tango s komármi, r. M. Luther, 2009, SR/ČR, 97 min. (NOV)
18.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček,  2008, ČR, 84 min. (ČDF) (za účasti tvorcov)
20.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV) (za účasti tvorcov)

K2
16.00 – Najvzdialenejšia cesta, r. L. Jing-Jie, 2007, Taiwan, 114 min. (KI+)
18.15 – Tablo, r. G. Dettre, 2008, Maď., 120 min. (KI+)
20.30 – Prosté veci, r. A. Popogrebskij, 2006, Rus., 108 min. (KI+)

K3
16.00 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)
18.30 – Slávny pes, r. P. Solan, 1971, ČSSR, 57 min. + Nemecká, r. P. Solan, 1974, ČSSR, 8 min. (SOL)
20.00 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)

K4
16.00 – Bariéra, r. J. Skolimowski, 1966, Poľ., 77 min. (SKOL)
18.00 – El Paso, r. Z. Tyc, 2009, ČR, 98 min. (NOV)
20.00 – Dom obesenca, r. E. Kusturica, 1988, Juhosl., 142 min. (P100)

5. 4.

K1
16.00 – Annie Leibovitz: Život objektívom, r. B. Leibovitz, 2006, USA, 90 min. (BON)
18.00 – Ukrutne šťastní, r. H. R. Genz, 2008, Dán., 105 min. (BON)
20.00 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľ., 95 min. (BON)

K2
16.00 – Ocas ještěrky, r. I. Trajkov, 2008, ČR/Maced., 90 min. (NOV)
18.00 – Prosté veci, r. A. Popogrebskij, 2006, Rus., 108 min. (KI+)
20.00 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

K3
16.00 – Pokoj v duši, r. V. Balko, 2009, SR, 95 min. (NOV)
18.00 – Strach(y) z tmy, r. Blutch, Ch. Burns, M. Caillou, P. di Sciuollo, L. Mattotti, R. McGuire, anim., 2007, Franc., 82 min. (BON)
20.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV)

K4

15.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
17.00 – Stíny horkého léta, r. F. Vláčil, 1977, ČSSR, 99 min. (VLÁČ)
19.00 – Sedem samurajov, r. A. Kurosawa, 1954, Jap., 207 min. (P100)

FK NOSTALGIA hore

30. 3.

18.30 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)
20.15 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)

31. 3.

18.30 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)
20.15 – Marketa Lazarová, r. F. Vláčil, 1967, ČSSR, 162 min. (VLÁČ)

1. 4.

18.30 – Ukrutne šťastní, r. H. R. Genz, 2008, Dán., 105 min. (BON)

2. 4.

18.30 – Kým sa skončí táto noc, r. P. Solan, 1965, ČSSR, 91 min. (SOL)
20.15 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

3. 4.

18.30René, r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)
20.15 – Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)

MLADOSŤ hore

30. 3.

16.00 – Kuličky, r. O Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)
18.00 – Ruky hore, r. J. Skolimowski, 1967, Poľ., 76 min. (SKOL)
20.00 – Rodinný kozub, r. B. Tarr, 1977, Maď., 100 min. (TARR)
22.00 – Ukrutne šťastní, r. H. R. Genz, 2008, Dán., 105 min. (BON)

31. 3.

16.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček,  2008, ČR, 84 min. (ČDF)
18.00 – Ako sa varia dejiny, r. P. Kerekes, 2009Rak./SR/ČR, 88 min. (NOV)
20.00 – Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)
22.00 – Annie Leibovitz: Život objektívom, r. B. Leibovitz, 2006, USA, 90 min. (BON)

1. 4.

16.00 – Outsider, r. B. Tarr, 1980, Maď., 122 min. (TARR)
18.15 – Mašinéria, r. D. Milosavljević, 2000, Juhosl., 94 min. (SRB)
20.00 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

2. 4.

16.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV)
18.15 – Nie sme anjeli, r. S. Dragojević, 1992, Juhosl., 98 min. (SRB)
20.00 – Sedem samurajov, r. A. Kurosawa, 1954, Jap., 207 min. (P100)

3. 4.

16.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)
18.00 – Identifikačné znaky, r. J. Skolimowski, 1964, Poľ., 71 min. (SKOL)
20.00 – Rany, r. S. Dragojević, 1998, Juhosl./Franc., 103 min. (SRB) (za účasti tvorcov +     krst knihy Balkán alebo metafora)
22.00 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)

4. 4.

09.30 – Satanské tango, r. B. Tarr, 1994, Maď./Švajč./SRN, 422 min. (s dvoma prestávkami a občerstvením) (TARR) (za účasti tvorcov)
18.00 – Pekné dediny pekne horia, r. S. Dragojević, 1996, Juhosl., 128 min. (SRB)
20.30 – Anténa, r. E. Sapir, 2007, Argen., 90 min. (P100)

5. 4.

16.00 – Werckmeisterove harmónie, r. B. Tarr,  2000, Maď./SRN/Franc./Tal., 145 min. (TARR)
19.00 – Kúp mi Eliot(t)a, r. D. Zečević, 1998, Juhosl., 100 min. (SRB)
20.45 – René
, r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)

DK ZRKADLOVÝ HÁJ hore

31. 3.
18.00 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)
20.00 – Ukrutne šťastní, r. H. R. Genz, 2008, Dán., 105 min. (BON)

1. 4.
18.00 – Ako sa varia dejiny, r. P. Kerekes, 2009Rak./SR/ČR, 88 min. (NOV)
20.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV) (za účasti tvorcov)

2. 4.
18.00 – Koliba, r. Z. Piussi, 2009, SR, 44 min. + Kým sa skončí tento film, r. T. Hučko, 2008, SR, 53 min. (NOV) (za účasti tvorcov)
20.00 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008,  Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)

3. 4.
18.00 – Pokoj v duši, r. V. Balko, 2009, SR, 95 min. (NOV)
20.00 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)

4. 4.
16.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
18.00 – Veľký rešpekt, r. V. Csudai, 2008, SR, 77 min. (NOV)
20.00 – René, r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)

5. 4.
20.00 – El Paso, r. Z. Tyc, 2009, ČR, 98 min. (NOV) (za účasti tvorcov)

FK 35MM VŠMU hore

30. 3.

K1
16.00 – Mašinéria, r. D. Milosavljević, 2000, Juhosl., 94 min. (SRB)
18.00 – Panelový vzťah, r. B. Tarr, 1982, Maď., 82 min. (TARR)
20.00 – Nie sme anjeli, r. S. Dragojević, 1992, Juhosl., 98 min. (SRB)

K2
16.00 – BrainStorm, r. K. Strach, 2008, ČR, 85 min. (ČTV)
18.00 – České milování – O lásce zprostředkované, r. M. Pázman, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce, kde si partner mění pohlaví, r. D. Vondráček, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce mimořádně plodné, r. J.  Mančuška, 2009, ČR, 28 min. (FEB)
20.00 – Ježíš je normální!, r. T. Nvotová,2008, ČR/SR, 66 min. (NOV)

31. 3.

K1
13.30 – Štyri noci s Annou, r. J. Skolimowski, 2008, Franc./Poľ., 87 min. (SKOL) (za  účasti režiséra)
18.00 – Rany, r. S. Dragojević, 1998, Juhosl./Franc., 103 min. (SRB)

20.15 – SRBSKÉ KRÁTKE FILMY 122 min. blok:
Bež, zajko, bež, r. P. Vučković, 2003, 7 min. /  Naivný, r. D. Bečković, 2004, 25 min. / Si tu timažin, r. M. Miloš, 2004, 32 min. / Kto bráni obrancov, r. G. Stanković, 2007, 15 min. / Vek nevinnosti, r. D. Bečković, 2007, 8 min. / Mínus, r. P. Vučković, 2007, 16 min. / Bubon, r. M. Jevtić, 2008, 15 min. / Horiace perie, r. I. Čorić, 2008, 4 min. (SRB)

K2
16.00 – Kanadská noc, r. Z. Zelenka, 2008, ČR, 88 min. (ČTV)
18.00 – České milování – O lásce týrané, r. V. Chytilová, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce pouliční, r. O. M. Morgenstern, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce handicapovaných, r. M. Pázman, 2009, ČR, 28 min. (FEB)
20.00 – Prekvapenie, r. G. Hoštaj, 2008, SR, 52 min. (NOV)

1. 4.

K1
16.00 - Juraj Herz, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min.
18.00 – Pekné dediny pekne horia, r. S. Dragojević, 1996, Juhosl., 128 min. (SRB)
20.20 – Ferdydurke, r. J. Skolimowski, 1991, VB/Franc./Poľ., 88 min. (SKOL)

K2
16.00 – Láska in memoriam, r. J. Pozzi, 2008, ČR, 89 min. (ČTV)
18.00 – České milování – O lásce , kdy starší žena miluje mladšího muže, r. D. Vondráček, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce vražedné, r. O. Sommerová, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce podvedených mužů, r. R. Motyčka, 2009, ČR, 28 min. (FEB)
20.00 – Legie - Patria Nostra, r. L. Králová, 2007, ČR, 57 min. + Pokus o duchovní  nápravu opraváře televizí Josefa Lávičky v devíti obrazech , r. L. Koleš, 2008, ČR, 14 min. + Paniččino všecko, r. K. Šedá, V. Klusák, 2008, ČR, 18 min. (ČDF)

2. 4.

K1
16.00 – Juraj Jakubisko, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min. (ZU)
17.00 – Optimista, r. D. Trančík, 2008, SR, 52 min. + Cesta Magdalény Robinsonovej, r. M. Šulík, 2008, SR, 40 min. (NOV)
19.30 – Dom obesenca, r. E. Kusturica, 1988, Juhosl., 142 min. (P100)

K2
16.00 – Lovec vodního ticha, r. M. Cieslar, 2008, ČR, 81 min. (ČTV)
18.00 – České milování – O lásce ke zvířatům, r. J. Mančuška, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce stižené tragédií, r. D. Trančík, 2009, ČR, 28 min.
České milování – O lásce ve stáří, r. I. Křenová,  2009, ČR, 28 min. (FEB)
20.00 – Albert Marenčin, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min. (ZU)

3. 4.

K1
16.00 – Tango s komármi, r. M. Luther, 2009, SR/ČR, 97 min. (NOV)
18.00 – Veľký rešpekt, r. V. Csudai, 2008, SR, 77 min. (NOV)
19.30 – Marketa Lazarová, r. F. Vláčil, 1967, ČSSR, 162 min. (VLÁČ) + krst knihy  Herec Ivan Palúch

K2
16.00 – Trofej, r. T. Binter, 2008, ČR, 101 min. (ČTV)
18.00 – GEN.SK:
Jozef kardinál Tomko, r. Jozef Chudík, 2008, SR, 13 min.
Jozef Kelemen, r. Peter Hledík, 2008, SR, 13 min.
Sergej Kopčák, r. J. Lihosit, 2008, SR, 13 min.
Emília Vášáryová, r. J. Johanides, 2008, SR, 13 min.
Štefan Svetko, r. J. Lehotský, 2008, SR, 13 min.
Milan Rúfus, r. D. Trančík, 2008, SR, 13 min.
Jozef Kabaň, r. P. Hledík, 2008, SR, 13 min. (GEN)
20.00 – Eduard Grečner, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min. (ZU)

4. 4.

K1
16.00 – Gyumri, r. J. Ševčíková, 2008, ČR, 68 min. (ČDF)
18.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV)
20.00 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

K2
16.00 – Opravdová láska, r. A. Sedláčková, 2008, ČR, 80 min. (ČTV)
18.00 – Lubor Dohnal, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min. (ZU)
19.00 – Igor Luther, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min. (ZU)

5. 4.

K1

16.00 – Dušan Hanák, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min +  Ivan Balaďa, r. M. Šulík, 2009, ČR/SR, 57 min. (ZU)
18.15 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)
20.00 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)

K2
16.00 – Polibek na cestu, r. Z. Zemanová, 2008, ČR, 41 min. + Kukačky, r. Z. Zemanová, 2008, ČR, 49 min. (ČTV)
18.00 – BrainStorm, r. K. Strach, 2008, ČR, 85 min. (ČTV)
20.00 – V hlavní roli Gustáv Husák, r. R. Sedláček, 2008, ČR, 118 min. (ČDF)

A4 – NULTÝ PRIESTOR hore

4. 4.

16.00 – Koliba, r. Z. Piussi, 2009, SR, 44 min. + Kým sa skončí tento film, r. T. Hučko, 2008, SR, 53 min. (NOV)
18.00 – Momentky, r. P. Krištúfek, 2008, SR, 90 min. (NOV)
20.00 – Vítejte v KLDR!, r. L. Jablonská, 2009, ČR, 72 min. (ČDF) (za účasti tvorcov)

5. 4.

16.00 – Medzi  4-5,6, r. V. Balco, 2008, SR, 42 min. + Juraj Kubánka, r. M. Prikler, 2008, SR, 50 min. (NOV) (za účasti tvorcov)
18.00 – Vánoce v Bosně, r. V. Klusák, F. Remunda, 2008, ČR, 26 min. + O mediální realitě,  r. V. Turner, 2008, ČR, 45 min. (ČDF)
20.00 – Ježíš je normální!, r. T. Nvotová, 2008, ČR/SR, 66 min. (NOV)

PROGRAM – REGIÓNY

ARTKINO METRO, TRENČÍN hore

5.4.

16.30 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./     Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)
19.00 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)

6.4.

16.30 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľsko, 95 min. (BON)
19.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV)

7.4.

16.30 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)
19.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)

8.4.

16.30 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
19.30 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)

CINEMAX, ŽILINA hore

6.4.

18.30 – Kuličky, r. O. Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)
20.30 – Ivetka a hora,
r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF)

7.4.

18.30 – El Paso, r. Z. Tyc, 2009, ČR, 98 min. (NOV)
20.30 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)

8.4.

18.30 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./ Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)
20.30 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)

 

FK CINEFIL, KOŠICE hore

14.4.

19.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF) (za účasti tvorcov)

15.4.

16.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
18.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV)
20.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)

16.4.

16.00 – Annie Leibovitz: Život objektívom, r. B. Leibovitz, 2006, USA, 90 min. (BON)
18.00 – Medzi stenami, r. L. Cantent, 2008, Franc., 131 min. (P100)
20.20 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

17.4.

16.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)
18.00 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./ Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)
20.00 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľsko, 95 min. (BON)

18.4.

16.00 – Strach(y) z tmy, r. Blutch, Ch. Burns, M. Caillou, P. di Sciuollo, L. Mattotti, R. McGuire, anim., 2007, Franc., 82 min. (BON)
18.00 – Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)
20.00 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)

19.4.

16.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF)
18.00 – Kým sa skončí táto noc, r. P. Solan, 1965, ČSSR, 91 min. (SOL)
20.00 – Ocas ještěrky, r. I. Trajkov, 2008, ČR/Maced., 90 min. (NOV)

KINO TATRAN, POPRAD hore

15.4.

17.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)
19.30 – Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF)

16.4.

17.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV)
19.30 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)

17.4.

17.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
19.30 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./ Maced./Turec., 98 min. (SRB)

FK UNIVERZITA, NITRA hore

20.4.

18.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)
20.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV)

21.4.

18.00 – Kuličky, r. O. Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)
20.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)

22.4.

18.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV)
20.00 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)

EUROPA CINEMAS, BANSKÁ BYSTRICA hore

20.4.

18.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF) (za účasti tvorcov)
20.30 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

21.4.

17.00 – Annie Leibovitz: Život objektívom, r. B. Leibovitz, 2006, USA, 90 min. (BON)
18.45 – René,
r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)
20.30 – Ukrutne šťastní, r. H. R. Genz, 2008, Dán., 105 min. (BON)

22.4.

17.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
18.45 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)
20.30 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)

23.4.

17.00 – Ocas ještěrky, r. I. Trajkov, 2008, ČR/Maced., 90 min. (NOV)
18.45 Ježíš je normální!, r. T. Nvotová, 2008, ČR/SR, 66 min. (NOV) + Pokus o duchovní nápravu opraváře televizí Josefa Lávičky v devíti obrazech , r. L. Koleš, 2008, ČR, 14 min. (ČDF)
20.30 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)

24.4.

17.00 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľsko, 95 min. (BON)
18.45 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV) + Paniččino všecko, r. K. Šedá, V. Klusák, 2008, ČR, 18 min. (ČDF)
20.30 – Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)

KINO STROJÁR

22.4.

17.30 – Kuličky, r. O. Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)

23.4.

16.30 – Kordón, r. G. Marković, 2002, ZR Juhosl., 84 min. (SRB) + Len lístok poľnej  pošty, r. P. Solan, 1977, ČSSR, 15 min. (SOL)
18.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV)
20.00 –  Tvár v okne, r. P. Solan, 1963, ČSSR, 105 min. (SOL)

25.4.

18.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)
20.00 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min (SRB)

26.4.

16.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
18.00 – Walk-over, r. J. Skolimowski, 1965, Poľsko, 72 min. (SKOL)
20.00 – Ocas ještěrky, r. I. Trajkov, 2008, ČR/Maced., 90 min. (NOV)

27.4.

16.30 – Bariéra, r. J. Skolimowski, 1966, Poľsko, 77 min. (SKOL) + Balkón plný plienok, r. P. Solan, 1978, ČSSR, 13 min. (SOL)
18.00 – René, r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)
20.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)

28.4.

16.30 – Ježíš je normální!, r. T. Nvotová, 2008, ČR/SR, 66 min. (NOV) + Pokus o duchovní nápravu opraváře televizí Josefa Lávičky v devíti obrazech , r. L. Koleš,
2008, ČR, 14 min. (ČDF)
18.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV) + ... a sekať dobrotu, r. P. Solan, 1968, ČSSR, 23 min. (SOL)
20.00 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)

29.4.

18.00Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF)
20.00 – Strach(y) z tmy, r. Blutch, Ch. Burns, M. Caillou, P. di Sciuollo, L. Mattotti, R.McGuire, anim., 2007, Franc., 82 min. (BON)          

30.4.

17.30 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľsko, 95 min. (BON)

KINO STROJÁR, MARTIN hore

22.4.

17.30 – Kuličky, r. O. Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)

23.4.

16.30 – Kordón, r. G. Marković, 2002, ZR Juhosl., 84 min. (SRB) + Len lístok poľnej pošty, r. P. Solan, 1977, ČSSR, 15 min. (SOL)
18.00 – Anglické jahody, r. V. Drha, 2008, ČR/SR/Ukr., 114 min. (NOV)
20.00 –  Tvár v okne, r. P. Solan, 1963, ČSSR, 105 min. (SOL)

25.4.

18.00 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)
20.00 – Sud prachu, r. G. Paskaljević, 1998, Franc./Juhosl./Gréc./Maced./Turec., 98 min. (SRB)

26.4.

16.00 – Kdopak by se vlka bál?, r. M. Procházková, 2008, ČR, 90 min. (NOV)
18.00 – Walk-over, r. J. Skolimowski, 1965, Poľsko, 72 min. (SKOL)
20.00 – Ocas ještěrky, r. I. Trajkov, 2008, ČR/Maced., 90 min. (NOV)

27.4.

16.30 – Bariéra, r. J. Skolimowski, 1966, Poľsko, 77 min. (SKOL) + Balkón plný plienok, r. P. Solan, 1978, ČSSR, 13 min. (SOL)
18.00 – René, r. H. Třeštíková, 2008, ČR, 83 min. (ČDF)
20.00 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)

28.4.

16.30 – Ježíš je normální!, r. T. Nvotová, 2008, ČR/SR, 66 min. (NOV) + Pokus o duchovní nápravu opraváře televizí Josefa Lávičky v devíti obrazech , r. L. Koleš, 2008, ČR, 14 min. (ČDF)
18.00 – Sestra, r. V. Pancíř, 2008, ČR, 65 min. (NOV) + ... a sekať dobrotu, r. P. Solan, 1968, ČSSR, 23 min. (SOL)
20.00 – Tulpan, r. S. Dvorcevoj, 2008, Kazach./SRN/Švajč./Rus./Poľ., 100 min. (BON)

29.4.

18.00 – Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF)
20.00 – Strach(y) z tmy, r. Blutch, Ch. Burns, M. Caillou, P. di Sciuollo, L. Mattotti, R. McGuire, anim., 2007, Franc., 82 min. (BON)          

30.4.

17.30 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľsko, 95 min. (BON)

CINEMAX, PREŠOV hore

27.4.

18.30 – Fígle, r. A. Jakimowski, 2007, Poľsko, 95 min. (BON)
20.30 – Ivetka a hora, r. V. Janeček, 2008, ČR, 84 min. (ČDF)

28.4.

18.30 – Valčík s Bašírom, r. A. Folman, anim. dok., 2008, Izr./Franc./SRN/USA/Jap./Fín./Švajč./Belg./Austr., 91 min. (BON)
20.30 – Babička, r. Z. Piussi, 2009, ČR, 74 min. (NOV)

29.4.

18.30 – Kuličky, r. O. Dabrowská, 2008, ČR, 75 min. (NOV)
20.30 – Psycho, r. A. Hitchcock, 1960, USA, 109 min. (P100)

30.4.

18.30 – Hlídač č. 47, r. F. Renč, 2008, ČR, 108 min. (NOV)
20.30 – Rembrandtova Nočná hliadka, r. P. Greenaway, 2007, VB/Poľ./Kan./Hol., 139 min. (P100)

Generálny partner

katalog febiofest 2009

Katalóg na stiahnutie

Stiahnnite si kompletný katalóg filmov Febiofestu 2009.

Asociácia slovenských filmových klubov
Brnianska 33
811 04 Bratislava

tel./fax: 00421/2/54652017
tel. :00421/2/54652018,-19
e-mail:

 
miesta a datumy
16. rocnik